Witamy w serwisie internetowym
GRUPA INCO S.A.

 
Nasze atuty:

jakość ‹
silne marki ‹
doświadczenie ‹
krótkie terminy realizacji ‹
znajomość rynku Europy Wschodniej ‹

szukaj

Strona główna / Produkcja na zlecenie /

powrót

Ludwik to niekwestionowany lider na rynku płynów do mycia naczyń. Jest również płynem do naczyń najchętniej używanym przez Polaków.

Szeroka gama ekonomicznych płynów do zmywania naczyń oraz płyn do szyb i glazury.

Nawozy ogrodnicze stosowane w ogrodnictwie, sadownictwie, przy uprawie roślin ozdobnych.

Uniwersalny środek stosowany do nawożenia upraw polowych, szklarniowych i przydomowych.

Szeroka gama produktów do kompleksowej pielęgnacji każdego samochodu.

Produkcja na zlecenie

GRUPA INCO S.A.oferując  Klientom swoje wieloletnie doświadczenie w  produkcji  i umacnianiu pozycji swoich marek , takich jak:  Ludwik, Lucek, Buwi, Flesz, Minos, Automax, Azofoska, Florovit , wytwarza również produkty pod markami detalistów i innych producentów, w tym także zagranicznych. 

GRUPA INCO S.A. S.A. posiada dostępne moce produkcyjne w swoich wiodących kategoriach należących do największych w Europie Centralnej – w chemii gospodarczej to 100 000 ton rocznie oraz w nawozach ogrodniczych 24 000 ton a także własne zasoby i narzędzia w zakresie produkcji opakowań z tworzyw sztucznych i dzięki temu jest w stanie oferować  Klientom nowoczesne i estetyczne opakowania z HDPE, HDPP i PET. 

Nasi technolodzy i pracownicy zatrudnieni w laboratorium badawczo-rozwojowym opracowują kilkadziesiąt receptur i wdrożeń rocznie, zarówno w obszarze standardowych produktów jak i wyrobów innowacyjnych.

Wysoka jakość  tych  produktów jest codziennie weryfikowana przez rzesze zadowolonych Klientów, od lat wiernych naszej marce i jakości. Tę wartość chcemy również przenieść do obszaru marek własnych.

Oferujemy wytwarzanie MAREK  WŁASNYCH w różnych poziomach jakości (premium, economy, value for money) i w następujących kategoriach :

  •  Nawozy ogrodnicze
  •  Środki do mycia naczyń
  •  Środki do zmywarek
  •  Środki do prania tkanin
  •  Środki czyszczące do powierzchni i urządzeń kuchennych środki czyszczące do do powierzchni i urządzeń sanitarnych
  •  Woskowe środki do pielęgnacji powierzchni drewnianych
  •  Pasty do obuwia
  •  Autokosmetyki
  •  Profesjonalne produkty czyszczące
  •  Kosmetyki pielęgnacyjne

Skontaktuj się z nami: 

private.label@inco.pl


Z naszej oferty skorzystali już :

TESCO Polska Sp. z o.o., Jeronimo Martins Polska S.A., MAKRO Cash and Carry Polska S.A.,  Grupa EUROCASH S.A., Libella Sp. z o.o., POLOmarket Sp. z o.o. Stokrotka Sp. z o.o., DELKO S.A., Castorama Polska Sp. z o.o., Leroy Merlin Polska Sp. z o.o., OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o., INTERMARCHE, GOLD DROP Sp. z o. o.

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam