Witamy w serwisie internetowym
GRUPA INCO S.A.

 
Nasze atuty:

jakość ‹
silne marki ‹
doświadczenie ‹
krótkie terminy realizacji ‹
znajomość rynku Europy Wschodniej ‹

szukaj

Strona główna / O nas /

powrót

Ludwik to niekwestionowany lider na rynku płynów do mycia naczyń. Jest również płynem do naczyń najchętniej używanym przez Polaków.

Nowoczesne domowe środki czystości dla aktywnych, ceniących jakość, skuteczność i estetykę.

Seria preparatów o delikatnym działaniu do pielęgnacji obuwia i galanterii skórzanej.

Mikroproszki do czyszczenia łazienki i urządzeń kuchennych.

Szeroka gama produktów do kompleksowej pielęgnacji każdego samochodu.

O nas

CHEMIA GOSPODARCZA


Wśród naszych wyrobów znajdują się różnego rodzaju środki czystości. Od goszczącego od lat w polskich domach Ludwika, przez utrzymujące w czystości nasze salony i meble produkty z serii Buwi i Segment, po nadające połysk i piękny wygląd naszym łazienkom produkty z serii Flesz. W naszej ofercie znajdują się również produkty służące do czyszczenia i pielęgnacji galanterii skórzanej i obuwia, oznaczone marką Buwi. Do pielęgnacji płyt nagrobnych i pomników polecamy preparaty z serii Minos. W naszej ofercie posiadamy również serię preparatów do czyszczenia i pielęgnacji samochodów – AutoMax
 

NAWOZY OGRODNICZE


Produkujemy znane marki nawozów Azofoska i Florovit. Florovit obejmuje serię specjalistycznych mineralnych mieszanek nawozowych, zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów. Najnowsza technologia i nowoczesna linia produkcyjna potwierdzają ich wysoką jakość. W grupie nawozów hobbystycznych jesteśmy liderem - kreatorem nowych trendów rynkowych.


KOSMETYKI ABE I PRODUKTY LECZNICZE


ABE jest uznaną marką kosmetyków do pielęgnacji nóg. Nasze produkty opracowane są na bazie naturalnych komponentów, sprawdzonych we współczesnej kosmetologii. W trosce o naszych Klientów wszystkie kosmetyki poddawane są testom dermatologicznym, uzyskując wysokie oceny i atesty instytucji badawczych.
Kompleksową ofertę uzupełniają produkty lecznicze BRODACID - płyn na kurzajki oraz ABE - płyn na odciski.

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam