Witamy w serwisie internetowym
GRUPA INCO S.A.

 
Nasze atuty:

jakość ‹
silne marki ‹
doświadczenie ‹
krótkie terminy realizacji ‹
znajomość rynku Europy Wschodniej ‹

szukaj

Strona główna / Marki / ABE /

powrót

Ludwik to niekwestionowany lider na rynku płynów do mycia naczyń. Jest również płynem do naczyń najchętniej używanym przez Polaków.

Nawozy ogrodnicze stosowane w ogrodnictwie, sadownictwie, przy uprawie roślin ozdobnych.

Seria kosmetyków do pielęgnacji nóg i ciała.

Seria preparatów o delikatnym działaniu do pielęgnacji obuwia i galanterii skórzanej.

Preparaty do mycia, czyszczenia i konserwacji powierzchni z kamienia polerowanego.

Nowość

ABE

ABE mydło w płynie o zapachu stokrotki

Mydło w płynie o zapachu stokrotki zawiera delikatne składniki myjące, glicerynę, kompleks witamin A, E, F i masło shea. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Skóra po użyciu jest gładka, oczyszczona i nawilżona.

Opakowanie: 500 ml

Nowość

ABE

ABE mydło w płynie o zapachu truskawki

Mydło w płynie o zapachu truskawki z wyciągiem z wanilii. Dzięki zawartym składnikom wzbogaconym o naturalny wyciąg z wanilii oraz kompleks witamin A, E, F łagodnie myje Twoje dłonie sprawiając, że stają się aksamitnie gładkie i delikatne.

Opakowanie: 500 ml

Nowość

ABE

ABE mydło w płynie bez lilak

Mydło w płynie bez lilak zawiera delikatne składniki myjące, glicerynę, kompleks witamin A, E, F i masło shea. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Intensywnie nawilża, wygładza i delikatnie natłuszcza.

Opakowanie: 500 ml

Nowość

ABE

ABE mydło w płynie mak polny

Mydło w płynie mak polny zawiera delikatne składniki myjące, glicerynę i kompleks witamin A, E, F. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Skóra staje się jedwabiście gładka, oczyszczona i nawilżona.

Opakowanie: 500 ml

Nowość

ABE

ABE mydło w płynie oliwkowe

Mydło w płynie oliwkowe z wyciągiem z oliwek. Dzięki zawartym składnikom wzbogaconym o naturalny wyciąg z oliwek oraz kompleks witamin A, E, F łagodnie myje Twoje dłonie sprawiając, że stają się wyjątkowo nawilżone i miękkie.
Opakowanie: 500 ml

|< << 1 2 3 >> >|
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam