Witamy w serwisie internetowym
GRUPA INCO S.A.

 
Nasze atuty:

jakość ‹
silne marki ‹
doświadczenie ‹
krótkie terminy realizacji ‹
znajomość rynku Europy Wschodniej ‹

szukaj

Strona główna / Marki / ABE /

powrót

Ludwik to niekwestionowany lider na rynku płynów do mycia naczyń. Jest również płynem do naczyń najchętniej używanym przez Polaków.

Szeroka gama ekonomicznych płynów do zmywania naczyń oraz płyn do szyb i glazury.

Uniwersalny środek stosowany do nawożenia upraw polowych, szklarniowych i przydomowych.

Zasadowy preparat do mycia i dezynfekcji sprzętu dojarskiego.

Kwaśny środek do okresowego mycia i dezynfekcji sprzętu dojarskiego.

Nowość

ABE

ABE mydło w płynie o zapachu stokrotki

Mydło w płynie o zapachu stokrotki zawiera delikatne składniki myjące, glicerynę, kompleks witamin A, E, F i masło shea. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Skóra po użyciu jest gładka, oczyszczona i nawilżona.

Opakowanie: 500 ml

Nowość

ABE

ABE mydło w płynie o zapachu truskawki

Mydło w płynie o zapachu truskawki z wyciągiem z wanilii. Dzięki zawartym składnikom wzbogaconym o naturalny wyciąg z wanilii oraz kompleks witamin A, E, F łagodnie myje Twoje dłonie sprawiając, że stają się aksamitnie gładkie i delikatne.

Opakowanie: 500 ml

Nowość

ABE

ABE mydło w płynie bez lilak

Mydło w płynie bez lilak zawiera delikatne składniki myjące, glicerynę, kompleks witamin A, E, F i masło shea. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Intensywnie nawilża, wygładza i delikatnie natłuszcza.

Opakowanie: 500 ml

Nowość

ABE

ABE mydło w płynie mak polny

Mydło w płynie mak polny zawiera delikatne składniki myjące, glicerynę i kompleks witamin A, E, F. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Skóra staje się jedwabiście gładka, oczyszczona i nawilżona.

Opakowanie: 500 ml

Nowość

ABE

ABE mydło w płynie oliwkowe

Mydło w płynie oliwkowe z wyciągiem z oliwek. Dzięki zawartym składnikom wzbogaconym o naturalny wyciąg z oliwek oraz kompleks witamin A, E, F łagodnie myje Twoje dłonie sprawiając, że stają się wyjątkowo nawilżone i miękkie.
Opakowanie: 500 ml

|< << 1 2 3 >> >|
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam